Polish-English (Google Translate)Polnische-Deutsch (Google Translate)Polonais-Français (Google Translate)Польсько-Yкраїнського (Google Translate)Польска-беларускай (Google Translate)Lenkijos-Lietuvos (Google Translate)Poľsko-Slovenská (Google Translate)Lengyel-Magyar (Google Translate)

Kontakt

Stowarzyszenie Miłośników Gończego Polskiego
ul. Wróbli 28/7
40-530 Katowice
e-mail: StowarzyszenieMilosnikowGP@wp.pl
tel.575 911 511

Rachunek Bankowy Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 50 2030 0045 1110 0000 0247 8040

Zapraszamy również na naszą facebookową stronę:

 

Stowarzyszenie Miłośników Gończego Polskiego jest organizacją non-profit. Całą swoją działalność opiera na osobistym, nieodpłatnym zaangażowaniu się swoich Członków (całość składek przeznaczamy na cele statutowe-składka roczna wynosi 150 zł i 75 zł dla współmałżonka). SMGP jest grupą ukierunkowaną na pomoc osobom zainteresowanym użytkowym wykorzystaniem gończego polskiego-organizujemy różne formy szkolenia psów. Zachęcamy do udziału w konkursach pracy organizowanych przez PZŁ. Ważnym elementem jest zachęcanie właścicieli gończego polskiego do udziału w wystawach organizowanych przez ZKwP. Dla bardziej doświadczonych przewodników SMGP jest miejscem wymiany swoich doświadczeń, doskonalenia się, pogłębiania  wiedzy o gończym polskim. Ważnym zadaniem jest też integracja środowiska gończarzy.

Istotnym elementem naszej aktywności jest funkcjonowanie strony SMGP. Ma ona przybliżyć piękno rasy, jej walory użytkowe. Ma pokazywać myślistwo takim jakim ono jest bez zbędnego koloryzowania z jednej strony i bez wrogiego zacietrzewienia z drugiej. Na stronie pokazujemy i omawiamy warunki bezpiecznego polowaniaz psami, prezentujemy szkoleniowe porady, posiadamy bogatą galerię zdjęć z polowań, konkursów, wystaw, naszych spotkań.

Cieszymy się dużą aktywnością osób nie zwiążanych bezpośrednio z myślistwem, ale go rozumiejących i wspierających. W Stowarzyszeniu udzielają się też myśliwi, stażyści (stanowią 30% naszych Członków). Wszyscy jesteśmy zainteresowani rozwojem kynologii myśliwskiej.

Osoby chcące przystąpić do Stowarzyszenia Miłośników Gończego Polskiego są proszone o zapoznanie się ze Statutem SMGP. Jeżeli zgadzacie się z jego założeniami i chcecie aktywnie uczestniczyć w życiu naszego Stowarzyszenia, zapraszamy. Poprzez kontakt mailowy chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Zdecydowanych przystąpieniem do naszego Stowarzyszenia prosimy o pobranie wniosku, wypełnienie go wraz ze wskazaniem osoby rekomendującej i odesłanie pocztą tradycyjną na adres siedziby Stowarzyszenia. Wniosek do uzyskania po przesłania informacji na adres e-mailowy stowarzyszenia: StowarzyszenieMilosnikowGP@wp.pl