Polish-English (Google Translate)Polnische-Deutsch (Google Translate)Polonais-Français (Google Translate)Польсько-Yкраїнського (Google Translate)Польска-беларускай (Google Translate)Lenkijos-Lietuvos (Google Translate)Poľsko-Slovenská (Google Translate)Lengyel-Magyar (Google Translate)

VI ZLOT SMGP - Żohatyn 30.09-01.10.2017

WYDARZENIA » Rok 2017 » VI ZLOT SMGP - Żohatyn 30.09-01.10.2017

 

 

 

VI ZLOT STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW GOŃCZEGO POLSKIEGO, ŻOHATYN 30.09-01.10.2017.

Na przełomie września i października spotykamy się na naszym kolejnym już Zlocie. Nasze spotkania zawsze miały charakter szkoleniowy. Nie inaczej będzie i tym razem. Planujemy dwudniowe szkolenia na dziczej zagrodzie, spotkanie z behawiorystą (polujący myśliwy). Jednym z ważniejszych punktów będzie spotkanie przewodników psów myśliwskich. Porozmawiamy o naszych doświadczeniach, zbliżającym się sezonie. 

Sczegółowy program wkrótce.

Koleżanki, Koledzy chętnych do udziału w naszym ZLOCIE prosimy o zgłaszanie się na nasz adres mailowy. Ilość osób na naszym spotkaniu jest nieograniczona. Jednak ilość psów, które będą wpuszczone do zagrody będzie limitowana (będzie decydowwała kolejność zgłoszenia). Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 24 września. Zlot jest zasadniczo przewidziany dla członków SMGP. Jednak przewidujemy kilka miejsc dla osób niestowarzyszonych.

Darz Bór!

 

(05.09.17)