Polish-English (Google Translate)Polnische-Deutsch (Google Translate)Polonais-Français (Google Translate)Польсько-Yкраїнського (Google Translate)Польска-беларускай (Google Translate)Lenkijos-Lietuvos (Google Translate)Poľsko-Slovenská (Google Translate)Lengyel-Magyar (Google Translate)

Marzec 2016

WYDARZENIA » Rok 2016 » Marzec 2016

 

 

Program Warsztatów Śląskich:
Sobota 9.04
9.30 Ruda Slaba - Dog Protection (ochrona psów w trakcie polowanie-kewlar, wykorzystanie gps, pierwsza pomoc w łowisku)
11.30 Martin Mlady - Zadania psa myśliwskiego w trakcie polowania.
                                  - Polowania, Konkursy pracy w Czechach i w Polsce - podobieństwa i różnice.
 
12.30 obiad
13.30 Norbert Pelc - Praca psa na na ścieżce na rapetach bez farby wraz z komentarzem eksperta.
14.30 Martin Mlady - Posłuszeństwo część praktyczna.
18.00 Zakończenie oficjalnej części spotkania i rozpoczęcie części integracyjnej
Kolacja
 
Niedziela 10.04
9.00 śniadanie
 
Nasi wykładowcy:
Ruda Slaba-myśliwy, doświadczy i ceniony przewodnik psów polujących (przewodnik znanej w Czechach sfory "Farma Helena"). Organizator znanego w całych Czechach spotkania podkładaczy psów w Brandlinie.
 
Norbert Pelc-doświadczony myśliwy, przewodnik posokowca bawarskiego i hanowerskiego. W roku 2011 wygrał prestiżowy Moravski Pohar. Kilka lat temu wygrał mistrzostwa świata we Włoszech w pracy na ścieżkach, gdzie reprezentował Czechy. 
 
Martin Mlady-myśliwy, właściciel naszych gończych polskich. Bardzo dobry, doświadczony przewodnik, znający realia polowań zarówno w Czechach jak i w Polsce. Członek SMGP.
 
Nasi prelegenci, to osoby z dużą wiedzą teoretyczną, a zwłaszcza z praktyczną, doświadczeniem w pracy z psami myśliwskimi. Zależało nam na ekspertach w swoich dziedzinach i cieszymy się, że nasi prelegenci przyjęli zaproszenie naszego Stowarzyszenia.
 
Zakwaterowanie i wyżywienie w pensjonacie w Ligotce Kameralnej. Koszt 150 zł dla Członków SMGP, 250  zł dla pozostałych osób (sobota-obiad, kolacja, zimna płyta + nocleg z soboty na nadzielę, w niedzielę śniadanie). Zapraszamy przewodników psów pracujących w miotach oraz psów dochodzących postrzałków.
 
Zgłoszenia uczestnictwa prosimy przysyłać na nasz adres mailowy:StowarzyszenieMilosnikowGP@wp.pl            
Termin przyjmowania zgłoszeń-05.04.2016.
Ilość miejsc ograniczona.
 

"Podążajmy za prawdzimi krokami ukochanego Jezusa Chrystusa, by uzyskać realny sukces w obu światach."

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim Członkom naszego Stowarzyszenia, naszym Przyjaciołom, działaczom kynologicznym, Kolegom myśliwym, Waszym Rodzinom życzymy radosnego Alleluja!

                                                                                                                            Zarząd SMGP

 

DO III-go FESTIWALU PSÓW MYŚLIWSKICH W SPALE

mamy nieco czasu. Ale już warto o nim pomyśleć i zapisać do naszych myśliwskich kalendarzy. Spała? Warto!

 

 

 

"Łowiec Polski" jest współorganizatorem naszej myśliwskiej imprezy w Spale. "Łowiec Polski"?Warto!

 

 

 

Odeszłaś tak nagle… Nie spodziewaliśmy się tego, jeszcze nie teraz... Ostatnie pożegnanie to moment zawsze trudny, ściskający nasze serca, przepełnione żalem, smutkiem i poczuciem straty. Jest nieuniknione, a mimo to zawsze szokujące. Będziesz jednak żyć w naszych wspomnieniach i w pamięci naszych czworonożnych towarzyszy, a wspomnienia i pamięć są nieśmiertelne. Bożenko, zawsze będziemy Cię widzieć z psem ukochanej rasy, z którą na stałe związałaś swoje życie 20 lat temu i która stała się Twoją największą pasją. O gończych mogłaś mówić bez końca, ale zawsze z sensem. Twoje oddanie rasie jest godne podziwu. Przez lata gromadząc, z wielkim zaangażowaniem wiedzę, zawsze chętnie się nią dzieliłaś. Na nieszczęście i krzywdę nigdy nie pozostawałaś obojętna, ratując nie jedno psie życie. Swoje serce bez wątpienia oddałaś gończym polskim, które wyjątkowo ukochałaś, to dla nas wielka strata… Zawsze byłaś aktywna, pełna energii i zapału. Ze swoimi gończymi Tubanem, Bardanem wydeptywaliście leśne ścieżki. Taką Cię zapamiętamy. Z pewnością otoczysz opieką gończe w krainie wiecznych łowów. Żegnamy Cię. Odpoczywaj w pokoju.

 

Koleżanki i Koledzy zrzeszeni w Związku Kynologicznym w Polsce, Twoi przyjaciele i miłośnicy gończych polskich.

 
 
W imieniu Komisji Kynologicznej przy Beskidzkiej Okręgowej Radzie Łowieckiej w Bielsku Białej zapraszamy na Warsztaty dla Przewodników Tropowców i Poskowców, organizowane w dniach 15 – 17 kwietnia 2016 roku (piątek, sobota, niedziela), na terenie Nadleśnictwa Bielsko Biała. 

Więcej informacji dostępnych TUTAJ

 

 

WARTO PRZYJECHAĆ! 

ZGŁOSZENIA SĄ PRZYJMOWANE DO DZISIAJ - 3 MARCA (opłaty do jutra). ZAPRASZAMY.

 

http://www.zkwp.katowice.pl/cac2016.php