Polish-English (Google Translate)Polnische-Deutsch (Google Translate)Polonais-Français (Google Translate)Польсько-Yкраїнського (Google Translate)Польска-беларускай (Google Translate)Lenkijos-Lietuvos (Google Translate)Poľsko-Slovenská (Google Translate)Lengyel-Magyar (Google Translate)

Maj

WYDARZENIA » Rok 2013 » Maj

World Dog Show Budapest 2013-FCI Kutya

Világkiállítás

 

World Dog Show Budapest 2013. Impreza odbyła się w dniach 16-19 maja. Nasze gończe były oceniane 18-go, w sobotę przez polskiego sędziego Panią Dorotę Witkowską. Zapisanych na wystawę było 9 psów, ostatecznie na ringu pojawiło się 7. Pełne wyniki w dziale "wystawy za granicą".

 

 

Fotografie Izabela Kałka

 

 

 

 

 

 

 

Erdelyi Kopó

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

04.05.2013 ZKwP Łódź

4.05.2013r. odbyła się wystawa w Łodzi. Mieliśmy okazję zobaczyć wiele pięknych gończych, spotkać starych i poznać nowych znajomych. Aura początkowo nie sprzyjała - padał deszcz ale jak zwykle bardziej przeszkadzała wystawcom niż psom. Zwycięzcom gratulujemy. Wyniki zwycięzców klas oraz ich zdjęcia są dostępne w zakładce: wystawy w kraju.
 

W wiadomościach regionalnych jest kilkusekundowa wypowiedź o gończych polskich (oczywiście wypowiedź była znacznie dłuższa ale została skrócona). Najpierw trzeba przetrzymać 2 minuty reklam.

http://www.tvp.pl/lodz/aktualnosci/spoleczne/wystawa-psow-rasowych-na-starcie/10980462