Polish-English (Google Translate)Polnische-Deutsch (Google Translate)Polonais-Français (Google Translate)Польсько-Yкраїнського (Google Translate)Польска-беларускай (Google Translate)Lenkijos-Lietuvos (Google Translate)Poľsko-Slovenská (Google Translate)Lengyel-Magyar (Google Translate)

Luty

WYDARZENIA » Rok 2015 » Luty

Już 1-go marca, w niedzielę cześć naszej gończej społeczności spotka się na wystawie "Champion of Champion's Show" w Lesznie. To ważna wystawa ze względu na ważność zaproszonych Gości z władz FCI. Będą to Rafael de Santiago (Prezydent FCI) oraz Yves de Clercq (Dyrektor Wykonawczy FCI).

 

Członkowie naszego Stowarzyszenia oraz nasi sympatycy zapowiedzieli liczny udział w tej imprezie (ringu będziemy mieli 13 gończych, a w pokazie powinniśmy mieć ich ponad 40). Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i pojawią się w Lesznie.

Członkowie Stowarzyszenia Miłośników Gończego Polskiego dostaną rozety wykonane przez nasza Koleżankę Katarzynę Guzik:

 

A każdy gończy polski biorący udział w pokazie otrzyma przypinkę:

 

Do zobaczenia w Lesznie!

 

"Musiałem iść prawie 40 lat, nim spotkałem myśliwych i o tej drodze
jest ta książka. Ale jest też o tych, z którymi już od kilkunastu
lat wspólnie wędruję po myśliwskich ścieżkach; o przyjaciołach,
dla których bycie myśliwym nie jest celem samym w sobie, lecz raczej
przepustką do świata przyrody, do stałego z nią obcowania".

 

 

Pan Tadeusz Mirczewski jest nie tylko wydawcą pierwszorzędnych książek myśliwskich, ale również sam jest myśliwym. Jego znajomość wielu ciekawych osób związanych z szeroko rozumianą kulturą łowiecką, jego umiejętność skupiania się na rzeczech istotnych stanowi gwarancję powstania interesującej książki. Miło nam poinformować Was, że już w najbliższym czasie będzie można nabyć książkę "Spotkałem myśliwych". Jest to książka w której autor dzieli się z nami swoimi przemyśleniami, doświadczeniami wynikającymi ze spotkań z ludźmi, których łączy wspólna pasja-łowiectwo, ojczysta przyroda.

Wydawnictwo Mirczumet zaprasza na spotkania promocyjne  z okazji wydania książki Tadeusza Mirczewskiego pt. ,, Spotkałem Myśliwych’’:

- dnia 28. 02. 2015 do Koszęcina – spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w Domu Kultury przy ul. Sobieskiego 11 A

- dnia 14. 03. 2015 do Ustrzyk Dolnych - spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w budynku Nadleśnictwa Ustrzyki przy ul. Rynek 6.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z autorem, ale też z bohaterami książek naszego wydawnictwa -  ludźmi, którzy wiele znaczą dla myśliwskiej braci. Po części oficjalnej przy pieczeni z dzika będzie czas na wspomnienia i zawarcie nowych znajomości.

Wydawnictwo "Mirczumet": http://www.mirczumet-wydawnictwo.pl/