Polish-English (Google Translate)Polnische-Deutsch (Google Translate)Polonais-Français (Google Translate)Польсько-Yкраїнського (Google Translate)Польска-беларускай (Google Translate)Lenkijos-Lietuvos (Google Translate)Poľsko-Slovenská (Google Translate)Lengyel-Magyar (Google Translate)

GOŃCZY NA WAKACJACH

GLINIANA OSADA-SŁOMIANY ZAPAŁ

Coraz mniej takich miejsc. Z daleka od gwaru miast, głównych dróg. Gdzieś na uboczu, gdzie czas spowalnia, a przyroda nie jest tylko dekoracją, naszą tęsknotą-jest gospodarzem, który wychodzi nam na spotkanie.

Laskowice, województwo kujawsko-pomorskie. Bory Tucholskie.

 

 

 

Oddajmy głos Właścicielom:

"Agroturystyka słomiano-gliniana w Osadzie to szansa na prawdziwy relaks i ciszę. Oferujemy wypoczynek tylko i wyłącznie w gliniano-słomianych wnętrzach. Jeśli lubisz: ogniska, gapienie się w nocne niebo, kąpiele w jeziorze, rowerowe wycieczki, grzyby, jagody, spływy kajakowe, jazdę konną, wędkowanie, obserwowanie ptaków…to zadzwoń lub napisz. W sezonie zimowym zapraszamy miłośników wędrówek, biegówek czy jazdy na łyżwach po mocno zmarzniętym jeziorze. Wspaniały mikroklimat przez cały rok. Kameralnie, cicho, bezpiecznie. 2 – hektarową, ogrodzoną działkę okala kilka rzędów świerków. Graniczymy z lasem i krystalicznie czystym jeziorem Stelchno".

http://slomianyzapal.pl/oferta/