Polish-English (Google Translate)Polnische-Deutsch (Google Translate)Polonais-Français (Google Translate)Польсько-Yкраїнського (Google Translate)Польска-беларускай (Google Translate)Lenkijos-Lietuvos (Google Translate)Poľsko-Slovenská (Google Translate)Lengyel-Magyar (Google Translate)

24 luty Pszczyna - spotkanie podkładaczy

WYDARZENIA » Rok 2018 » 24 luty Pszczyna - spotkanie podkładaczy

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Spotkanie Podkładaczy SMGP 24.02.2018 Pszczyna.

 

W dniu 24 lutego w Pszczynie odbyło się nasze Spotkanie Podkładaczy. Przyjechało 17 osób. Byli bardzo doświadczeni podkładacze. To był ich kolejny bogaty sezon. Rekordzista mana swoim konice udział w niemal 60 polowaniach zbiorowych i ponad 20 indywidualnych. Większość z uczestników podłożyło swoje psy na około 20-40 polowaniach zbiorowych i indywidualnych. Było kilku podkładaczy, którzy są na początku swojej przygody.
Nasze spotkanie otworzył Kolega Konrad Witosz (przez długie lata pełnił funkcję Przewodniczący Komisji Kynologicznej przy ORŁ Katowice). Następnie podsumowaliśmy mijający sezon polowań zbiorowych. Zebraliśmy dane dotyczące: ilości podniesionych postrzałków przez nasze psy, ilości polowań w czasie których podkładaliśmy nasze gończe polskich (te dane, po uzupełnieniu danych od osób nieobecnych, zaprezntujemy tu, na naszej stronie jak i na naszym profilu facebookowym). Byli z nami też ogarowcy. Omówiliśmy naszą współpracę w ramach polujących grup. Dzieliliśmy się naszymi spostrzeżeniami z pracy naszych psów, organizacji naszej współpracy z kołami myśliwskimi.
Koleżanki, Koledzy cieszę się że mogliśmy się spotkać. Dziękuję Wam za przybycie, za aktywność, za Wasze opinie.
Prezes SMGP
Marek Kałka