Polish-English (Google Translate)Polnische-Deutsch (Google Translate)Polonais-Français (Google Translate)Польсько-Yкраїнського (Google Translate)Польска-беларускай (Google Translate)Lenkijos-Lietuvos (Google Translate)Poľsko-Slovenská (Google Translate)Lengyel-Magyar (Google Translate)

1.000.000 - milion odwiedzin strony SMGP

WYDARZENIA » Rok 2017 » 1.000.000 - milion odwiedzin strony SMGP

Z początkien września licznik wejść na naszej stronie przekroczył liczbę 1 miliona (licznik wejść rejestruje dobowe wejścia IP każdego komputera gościa i sumuje kolejne dni). Strona istnieje pięć i pół roku. Rekordowa dobowa ilość wejść wyniosła ponad 5 tys.

Cieszymy się, że nasza strona zdobywa Wasze uznanie. Od samego początku staraliśmy się pokaz gończego polskiego jako rasę ściśle powiązaną z pracą w naszych łowiskach. I nieskromnie zauważamy, że to sie nam udało. Nadal będziemy pisać, pokazywać gończego jako rasę wybitnie użytkową. To oczywistość. Jednocześnie zależy nam, aby nasze polujące gończe polskie były piękne eksterierowo. Nie uważamy, że pozostaje nam wybór: albo pasja, albo eksterier. Trzeba się starać o jedno i drugie.

W niedalekim czasie ruszy nasza odnowiona strona (prace nad nią trwają). Mamy nadzieję, że wciąż będziecie do nas zaglądać. Zapraszamy.